Ofis Projeleri

24 Gayrimenkul

29.05.2021
270
24 Gayrimenkul

Şehir Projeleri” geliştiren ve bu kapsamda çalışmalar ortaya koyan 24 Gayrimenkul, inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren başarılı bir firmadır.

2016 yılından itibaren birçok projeye imza atan firma, gerçekleştirdiği projelerde önceliklerini belirlemektedir. Bu kapsamda öncelikle merkezi konumda bulunması ve kazanç getirme potansiyeline sahip olmalarına dikkat etmektedir. Bu iki özelliğinden emin oldukları projeler ile çalışmalarını sürdürmektedir. 24 Gayrimenkul, İstanbul’da şehre değer katan projeler gerçekleştirmekte ve İstanbul silüetine uygun bir mimari anlayışı benimsemektedir.

Yaptığı yapılarda bir bina, yapı değil bir yuva inşa etmeyi hedeflemektedir. 24 Gayrimenkul bu kapsamda 24 saat yaşama deneyimi tasarlamayı öncelik edinmiştir. İstanbul kapsamlı çalışmalarıyla değerli projeler ortaya çıkaran firma “yatırım danışmanı” gibi hareket etmektedir. Proje öncesi ve sonrası her zaman destek politikasıyla müşteri memnuniyetini benimsemektedir.

Deneyimli bir çalışma ekibiyle faaliyetlerini sürdüren 24 Gayrimenkul 1500 metrekarelik bir ofiste yer almaktadır. Mall of İstanbul‘da yer alan ofislerinde İstanbul’un içinden İstanbul’a değer katan projeler üretmektedirler. 5 yıl gibi kısa bir sürede 16 başarılı projeyi hayata geçiren şirket, 650 bin metrekare inşaat alanına ulaşmıştır. Toplam yatırımı 5 milyar TL’yi bulmuştur. 24 Gayrimenkul yatırımlarını her geçen gün arttırmakta ve çalışmalarını büyütmektedir.

24 Gayrimenkul Projeleri

  • Marina 24
  • Atakent 24
  • Göl Plus
  • Express 24
  • Başakport 24

Vizyon ve misyonları doğrultusunda çalışmalarını son sürat ilerleten firma, kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Ayrıca sosyal sorumluluk projeleri de yatırım yapan proje ülkemize ve toplumumuza karşı olan sorumluluğunu yerine getirmektedir. Burkina Faso’da bir okul ve yetimhane inşaası, Milletin Meclisini Millet Yapar konsorsiyumuna ortaklık gibi sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettirmektedir.

24 Gayrimenkul İletişim Bilgileri

Adres : MALL OF İSTANBUL, THE OFFICE, KAT: 18, İSTANBUL/TR

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021