Ofis Projeleri

Antik Group İnşaat

18.06.2021
257
Antik Group İnşaat

1986 yılında kurulmuş olan Antik Group, 2006 yılı itibariyle inşaat ve gayrimenkul alanlarında çalışmalar göstermeye başlamış sektörün başarılı isimlerindendir.

Antik Group İnşaat Hakkında

Şirket ilk olarak 1986 yılında mermer granit alanında faaliyetler göstermiştir. 2006 yılında inşaat ve gayrimenkul alanlarında da çalışmalar göstermeye başlamıştır. Antik Group İnşaat A.Ş. başarılı projeleri ve çalışmalarıyla sektörde öncü firmalar arasına girmiştir. Gelişimini ve kalitesini daima ileriye taşıyan şirket müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Gerek müşterileri, gerekse iş ortaklarıyla güvenilir ve karşılıklı saygıya dayalı ilişkiler kurmaya önem vermektedir. Şirketin güvenilir ve saygın bir şekilde çalışma hayatına devam etmesinde bu tutum ve anlayışın önemi yüksektir.

Güçlü bir ekonomiye sahip Antik Group İnşaat, ülke ekonomisine katkı sağlamak için gelişimini sürdürmektedir. Yaptığı yatırım ve atılımlar ile kalitesini arttıran şirket sektöre kalıcı katkılar sağlamaktadır. Teknolojik ve altyapı yatırımlarına önem veren şirket modern bir anlayış ile geleceğe yönelik hareket etmektedir. Kurumsal yapısı ve yenilikçi, inovatif ilkeleri ile sorumluluklarını yerine getiren şirket, kendisini ve ülkesini geliştirmeyi öncelikli hedefi olarak benimsemiştir.

Çevreci bir yaklaşım ile her projesinde doğaya saygılı çalışmalar ortaya koymaktadır. İnsana ve doğaya olan saygısı ile projelerinde sınırlarını belirlemektedir. Modern mimari, estetik anlayışa sahip yapılar ile insana değer veren, insan yaşamının standartlarını geliştiren bir felsefeye sahiptir. Antik Group İnşaat güvenilir ve saygıdeğer bir inşaat şirketi olarak sektörde başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Çalışmalarını ilk günkü heyecanıyla devam ettiren başarılı şirket adından sıkça söz ettirmektedir.

Antik Group İnşaat A.Ş. Projeleri

Devam Eden Projeler

  • Luwi Residence

Yeni Projeler

  • Luwi Yeşilyurt
  • Luwi Tower Alsancak

Tamamlanan Projeler

  • Luwi Dragos Sahil İstanbul
  • Güngören Cadde
  • Luwi Göztepe
  • Mustafa Bey Apartmanı
  • Luwi Tarihi Asansör

Antik Group İnşaat A.Ş. Vizyonu

Yerli ve yabancı yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiye’nin en çok güvenilen ve tercih edilen inşaat şirketleri arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir.

Antik Group İnşaat İletişim Bilgileri

Website : http://www.antikgroupinsaat.com/
Telefon : 0 232 229 01 04

Adres : Göztepe Mah, 99/1. Sk. No:2/1 Küçükyalı Konak, İzmir 35290

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021