Ofis Projeleri

Artaş İnşaat

18.05.2021
299
Artaş İnşaat

Yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle inşaat ve gayrimenkul sektöründe öncü bir şirket olan Artaş İnşaat, 1977 yılında kurulmuştur. Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan Artaş Grup gayrimenkul, turizm ve perakende sektörlerinde başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Artaş İnşaat bünyesinde bugüne kadar 20 binin üzerinde konut hayata geçirilmiş ve Avrupa Konutları markası ile konut piyasasında markalaşmanın yolu açılmıştır. Konut projelerini başarılı bir şekilde hayata geçiren Artaş İnşaat, turizm ve perakende sektörlerindeki kaliteli çalışmalarını da sürdürmektedir. Alışveriş merkezleri ve büyük otellerin inşaatlarına da imza atan başarılı şirket, 5 alışveriş merkezi ve 5 otel projesi olmak üzere kapsamlı büyük 10 projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir.

Tecrübeli firma, ülke ekonomisine bünyesinde sağladığı binlerce istihdam ile katkılarda bulunmaktadır. Büyük bir inşaat şirketi olarak yaptığı onlarca alandaki çalışma ve yatırımlar ile hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta, hem de gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Başarılı bir sonuç ile her işini tamamlamayı alışkanlık haline getirmiş bir yapıya sahip olan Artaş Grup, güven ve kalite inşa etmeye devam etmektedir. Huzurlu, kaliteli, konforlu ve güvenli yapılar inşa etmeye devam eden Artaş İnşaat günden güne gelişmeye devam etmekte, yenilikçi ve kurumsal yapısıyla sektörde iddialı yerini korumaktadır.

Artaş Group Bünyesindeki Markalar

– Avrupa Konutları– Vadi İstanbul– Vadi Park Seyrantepe
– Tema İstanbul– Eclipse Maslak– Arenapark
– Armonipark– Carousel– Radisson Blu

Artaş İnşaat İletişim Bilgileri

Website : https://www.artasgrubu.com/
Telefon : 0 212 571 13 55 / 0 212 571 13 54

Adres : Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Avrupa
-Office No:8/2/1 Bakırköy İstanbul Türkiye

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021