Ofis Projeleri

AYSE Yapı

11.08.2021
211
AYSE Yapı

2014 yılında hayatına başlamış olan inşaat ve taahhüt şirketi AYSE Yapı Aydın Grup ve Sezer İnşaat iş birliği ile hayata gelmiş bir oluşumdur.

AYSE Yapı Hakkında

Yenilikçi bir yapı ile sürdürülebilir yapılar inşa etmek hedefine sahip olan AYSE Yapı 2014 yılında kurulmuştur. Tam adıyla AYSE Yapı Üretim ve Ticaret A.Ş. olan şirket Aydın Grup ve Sezer İnşaat ortaklığı ile ortaya çıkmıştır. Şirket inşaat ve taahhüt alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir. Sektörün köklü firmalarından 1982 yılında kurulmuş Sezer İnşaat A.Ş. ile Aydın Grup gibi kaliteli bir firma ortaklığında ortaya çıkan AYSE, sahip olduğu tecrübe ve birikimler ile sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Projelerinde her zaman kalite ve en iyisi olma hedefine sahip olan AYSE, imza attığı projeler ile adından sıkça söz ettirmektedir. İstanbul merkezli projeleri hayata geçiren şirket, konut, ofis ve iş yerleri gibi alanlarda projelere imza atmaktadır. Birçok alanda faaliyet gösteren şirket, inşaat ve gayrimenkul alanındaki sayılı firmaların arasında yer almaktadır. Projelerinde alan seçimi konusunda özenli davranan şirket, yatırımcılarına kazanç getirecek projelere imza atma konusunda iddialıdır. Karşılıklı güven ile kazançlarını büyüten şirket, gücünü arttırarak sektördeki iddiasını büyütmektedir.

AYSE Yapı titizlikle ilerlettiği çalışmalarında kaliteden taviz vermeden çalışmaktadır. Müşterilerini memnun etmek için çalışan şirket, zamanında teslim projeler geliştirmektedir. En iyi projelere, en uygun fiyatlar ile imza atmayı hedeflemektedir. Şirket uzman ekibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Başarı ve kaliteyi alışkanlık haline getirmiş olan AYSE Yapı sektörün güvenli markaları arasında yer almaktadır.

Misyon; Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı kalarak sürekli gelişen teknolojinin öncülüğünde doğal yaşamdan kopmayan modern iş ve yaşam alanları üretmek. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız projeler ile yeni bir marka değeri yaratmak.

Vizyon; Misyonumuz öncülüğünde her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte yüksek prestijli projeler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve 10 yıl içerisinde Türkiye’deki en iyi 10 şirket arasına girmek.

AYSE Yapı Projeleri

Devam Eden Projeler

Tamamlanan Projeler

  1. Vogue Göztepe
  2. Vogue Business Center

AYSE Yapı İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.ayseyapi.com.tr/
  • Telefon : 0 212 219 41 00
  • Adres : AYSE Yapı Üretim ve Ticaret A.Ş. Halaskargazi Cad. No: 135/6 3436O Osmanbey, Şişli / İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021