Ofis Projeleri

Batı Yapı

06.06.2021
264
Batı Yapı

Kurulduğu 1996 yılından beri başarılı projeler ortaya koyan aile şirketi Batı Yapı, gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Batı Yapı Hakkında

25 yıllık tecrübeye sahip, başarılı ve iddialı bir firma olan Batı Yapı, aile şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana birçok başarılı projeye imza atan şirket sektörde dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı konut ve ofis projeleri ortaya çıkaran Batı Yapı, tecrübeleriyle hareket etmektedir. Birikimleri ile birlikte yenilikçi yapısını kullanan ve bu sayede ileriye dönük projeler oluşturan bir şirket. Güncel takip eden ve her zaman geleceğe yönelik adımlar atmaya özen gösteren şirket modern bir anlayışa sahiptir.

Müşterilerinin memnuniyetini ön plana koyan başarılı gayrimenkul firması Batı Yapı insana değer veren bir anlayış ile yönetilmektedir. Kurumsal yapısı ve ilkeleri ile yönetilen şirket şeffaf ve güvenilir olma doğrultusunda ilerlemektedir. Oluşturduğu projelerin kaliteli, konforlu ve güvenilir olmasını hedefleyen şirket her geçen gün gelişimini sürdürmektedir.

Şirket içi ve şirket dışı her faaliyetinde ilkelerinden ve hedeflerinden taviz vermeden hareket eden Batı Yapı, bu sayede başarılarını sürekli hale getirmektedir. Projelerin yanı sıra yatırımlar da yapan şirket ekonomik gücünü de geliştirmeye devam etmektedir.

Batı Yapı Tarafından Yapılan Projeler;

  • Aslan Residence
  • Astro Beylikdüzü
  • Aslan Silver Center
  • Batı Plaza
  • Collet Avcılar
  • Aston Beylikdüzü

Batı Yapı şirketi vizyon ve misyonları ile çalışmalarını sürdürmekte ve gelişimini arttırmaktadır. Sunduğu farklılıklar ile, yaşam sevinci veren, merak uyandıran, tüm taraflara değer katan, sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmak vizyon ve misyonuyla hareket eden şirket faaliyetlerini bu kapsamda sürdürmektedir. Batı Yapı, kentsel dönüşüm alanında da çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda İstanbul’un yenilenmesi ve güzelleşmesi adına çalışmalarını geliştirmektedir. Güzel bir görünüm, sağlam binalar anlayışı ile kentsel dönüşümde öncülük etmektedir. Olası deprem zararlarının azaltılması için çalışan şirket, çağdaş şehircilik anlayışını benimsemiştir. Bu şekilde projelerini tasarlamakta ve uygun yaşam alanlarının oluşturulmasında adımlar atmaktadır.

Batı Yapı İletişim Bilgileri

Website : http://www.batiyapi.com.tr/
Telefon : 0 212 853 59 10

Adres : Bosb Mah. Hürriyet Bulvarı No:10/12 ASF BATI PLAZA Beylikdüzü/İSTANBUL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021