Ofis Projeleri

DAP Yapı Nişantaşı Koru Projesi 2021’in satış şampiyonu oldu!

28.01.2022
140
DAP Yapı Nişantaşı Koru Projesi 2021’in satış şampiyonu oldu!

Nişantaşı Koru Projesi 2021 yılının satış şampiyonu oldu! DAP Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen proje en fazla satış değeri sağlayan konut projesi olarak kayıtlara geçti.

Anadolu Ajansı (AA) İstanbul muhabirlerinden Furkan Gençoğlu’nun haberine göre DAP Yapı’nın Nişantaşı Koru Projesi satış şampiyonu oldu. Emlak Konut GYO güvencesiyle DAP Yapı tarafından inşa edilen proje “Sağlıklı evler” konseptine sahip bir konut projesi olarak karşımıza çıkmakta.

1 milyar 900 milyon TL’yi bulan satış değeri toplamı!

DAP Yapı tarafından yapılan açıklamada Nişantaşı Koru projesinin KDV hariç satış değerinin 1 milyar 898 milyon 625 bin TL‘yi bulduğu belirtildi. 2021 yılının rekor satış değerini yakalayan projede toplam 124 bağımsız bölümün satışı gerçekleşti. Projede satılan toplam alan ise 31 bin 896,14 metrekare olarak kayıtlara geçti.

Lüks bir konut projesi olarak yükselen Nişantaşı Koru Projesi, kalite ve konforun maksimumda olduğu bir şekilde dizayn edildi. Projede üniteler, tamamen lüks tekne mantığı ile dizayn edilirken, malzemeler birbiriyle uyumlu ve yaşam alanlarının maksimum verimle kullanılabileceği bir dizayn yer aldı. Yatay bir mimari ile yükselen projede kat yükseklikleri 5 ile 10 arasında sınırlandırıldı.

Bahçe Villa ve Teras Villa seçenekleri

Projede yer alan konutlar Bahçe Villa ve Teras Villa konforuyla dizayn edilmiş. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü proje konumu ile de dikkat çekiyor. Nişantaşı’nda yükselen proje, Nişantaşı’nda lüks yaşamı yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

Doğa ile bir bütün yaşam alanı olarak dizayn edilen projede temiz hava ve bol oksijen evlerin içine dolacak. Geniş salonlar, daire büyüklüğünde teraslar, yatak odaları ve mutfaklarının büyüklüğü ile dikkat çeken proje, konforlu bir deneyim sunuyor. Ihlamur Kasrı’na komşu olan proje buradan gelen temiz ve bol oksijenli hava ile şehrin merkezinde orman içerisinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için; Nişantaşı Koru

“Projeye yoğun talep gösteriliyor”

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeye yoğun talep gösterildiğini belirtti. “Sağlıklı evler” konseptinin Ormanköy projesinden sonra başarılı bir şekilde Nişantaşı Koru’da da uygulandığını söyleyen Yılmaz, açıklamaların şu şekilde devam etti:

‘Kişiye özel çözümlerin yer aldığı projede, 25 dönüm arazi üzerinde sadece 160 seçkin kişinin sahip olabileceği, Ihlamur Kasrı gibi şehrin en değerli yeşil alanlarından birine komşu, hem koru hem Boğaz manzarasının birlikte yaşanabileceği yaşam alanları sağladık. Doğanın gücünden ilham aldığımız projede, müşterilerin 6’ncı katta bile Boğaz manzarasına karşı yüzebileceği sonsuzluk havuzları, hem binadan hem kendi bahçesinden giriş imkanı sağlayan bahçe villaları gibi her detayı özenle düşünülmüş, çevre dostu ve deprem güvenlikli yapılar geliştiriyoruz. DAP’ın yenilikçi vizyonuyla tasarlanan bu proje, İstanbul’umuzun gözbebeği Nişantaşı’nda, 50 yıl sonra bile değerine değer katacak ve nesilden nesile miras olarak bırakılan bir eser olacak.’

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak; Nişantaşı Koru projesi 2021’in satış lideri oldu (AA)

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

Bu yazı, emlakmedya.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021