Ofis Projeleri

Doğa Şehircilik

07.09.2021
189
Doğa Şehircilik

İnşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yarım yüzyılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden Doğa Şehircilik, kaliteli projeleri ile sektörün öncü firmalarından biridir.

Doğa Şehircilik Hakkında

Kalite ve güven veren çalışmaları ile sektörde bilinen bir marka olan Doğa Şehircilik, hayata geçirdiği projeleri ile dikkat çekmektedir. Yarım asırdır faaliyetlerine devam eden şirket, tecrübeleriyle sektörün öncüleri arasında yer edinmiştir. Kaliteli ve mükemmele yakın projeleri için çalışmalarına devam eden şirket, çevreci bir tutuma sahiptir. Doğa Şehircilik, doğaya saygılı, çevre ile tam uyumlu projelere imza atmaktadır. İnsana ve diğer canlılara saygılı yönetimiyle, dünyanın gelişimine katkı sağlayan yapılar inşa etmektedir.

Yeni yapılar inşa ederken, eski yapıların restorasyonu ile tekrar hayat bulmasına da yardımcı olan Doğa Şehircilik, estetik bir görünüme önem vermektedir. Çağdaş çizgilerle, göze hitap eden modern tasarımlar geliştiren şirket, mimarisiyle fark yaratmaktadır. Geçmişten aldığı güç ve özgüven ile geleceği inşa eden şirket, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yenilikçi yapısı ile sektörün gelişimine destek olan şirket yaptığı yatırımları her geçen gün arttırmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden çalışan Doğa Şehircilik, başarısını detaylara verdiği önem ile sağlamaktadır. Müşterilerinin mutlak memnuniyetini sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapan şirket, en iyisini hedeflemektedir. Yılların getirdiği güven ile sağlam ikili ilişkilere sahip olan şirket, yatırımcılarının ve ortaklarının kazançlarına önem vermektedir. Sahip olduğu sorumluluk bilinciyle, topluma ve doğaya uygun yapılar inşa eden Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaktadır. Ülkemizin gelişimine katkılar sağlayan, güçlü ekonomiye sahip bir şirket olarak hareket eden şirket, her zaman en iyisi için çalışmaktadır.

Doğa Şehircilik Vizyon & Misyon

Misyon; İnşaat ve gayrimenkul sekdddtöründe güçlü, saygın ve kaliteli firmalar arasında yer almayı hedeflerken; toplumsal değişim için gelişen teknolojiyi modern mimari ile buluşturan projeler üretip, çevreye zarar vermeden hayata geçirerek, yaşam alanınıza karşı bakış açınızı farklı değerlerle zenginleştirmek…

Vizyon; Projelerimizde öncelikle güven, kalite ve sağlamlığı sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmeyi amaçlarken; güvenilirliği koruyabilen, dinamik ve her daim kendini yenileyerek gelişen kuruluşumuzu daha da ileriye taşıyabilmektir.

Doğa Şehircilik Projeleri

 • Pruva 34
 • Karat 34
 • Platform
 • Doğa Cadde AVM
 • Akkom Ofis Park
 • Doğa Plaza
 • Doğa Panorama
 • Ekol

Doğa Şehircilik İletişim Bilgileri

 • Website : https://doga.com.tr/
 • Telefon : 444 9 445
 • Adres : SARAY MH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CD. NO:2 B-1 KELİF PLAZA ÜMRANİYE/İSTANBUL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021