Ofis Projeleri

Emlak Konut

09.05.2021
256
Emlak Konut

Kentleşme çalışmaları yapmak amacıyla kurulan Emlak Konut 1953 yılından itibaren sektörde yerini almaya başlamış ve çevreci, modern, insan yaşamına değer veren konutlar oluşturmaya başlamıştır. 2002 yılında Emlak Konut GYO halini alan şirket kaliteli projeleriyle ilgi çekmeye devam etmektedir.

Büyük ve ismini duyuran projeleriyle bulunduğu semte adını verecek kadar büyük projeler oluşturan Emlak Konut, tasarım ve projeleriyle dünyada adından sıkça söz ettirmiştir. 2003 yılı itibariyle 144 proje ile 131 bin bağımsız bölümün inşasında imzası bulunan Emlak Konut GYO kaliteli ve konforlu projelerine devam etmektedir. İlk halka arzıyla birlikte Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arz işleminden biri olmuş olan firma, 2. kez halka arz edildikten sonra son 5 yıl içerisinde Avrupa’da gayrimenkul alanında yapılmış en büyük halka arz işlemi olarak tarihe geçmiştir.

Başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden Emlak Konut GYO, büyüme ivmesini devam ettirmekte ve kurumsal yapısı ve hedefleri doğrultusunda geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Emlak Konut İmzası Taşıyan Projelerden Birkaçı;

* Emlak Konut Vadi Evleri* Köy Zekeriyaköy* Emlak Konut Florya Evleri
* Bizim Mahalle* Semt Bahçekent* Yeniköy Konakları
* 1stanbul Ispartakule* Alemdağ Emlak Konutları* Ataşehir Residence
* Avangart İstanbul* Avrasya Konutları* Ofis Karat Bakırköy

Emlak Konut GYO, yönetim anlayışını ve kalite standartlarını arttırarak gayrimenkul alanında yerini güçlendirmek ve ilerlemek vizyonuyla planlı ve çevreci şehircilik anlayışını yukarı taşıyarak Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortakları arasında bulunmak istemektedir. Misyonları kapsamında ise yurt içi gayrimenkul alanında öncü bir kuruluş olarak sektöre yön veren bir kuruluş olma hedefiyle çalışmalarına devam etme ve çağdaş şehircilik anlayışıyla mekanlar ve yerleşim merkezleri üretmek istemektedir.

Emlak Konut İletişim Bilgileri

Adres : Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR – İSTANBUL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021