Ofis Projeleri

EmlakMedya 14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması Fuarını ziyaret etti

30.05.2022
31
EmlakMedya 14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması Fuarını ziyaret etti

14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması 28-29 Mayıs tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta JNR Group Fuarcılık organizatörlüğünde gerçekleşti.

14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması Fuarı yoğun ilgiyle gerçekleşti

Körfez ülkeleri yanında başta Almanya, Azerbaycan ve Rusya gibi ülkelerden Gayrimenkul, İnşaat ve Emlak sektörü temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen 14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması Fuarına ilgi yoğundu.

İran, Irak, Katar, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Yemen, Ürdün ve Filistin gibi Arap ve Körfez ülkelerinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi 14. Gayrimenkul Fuarı’na geldi. Öte yandan Almanya, Azerbaycan, ABD, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Çin ve Yunanistan gibi ülkelerden Gayrimenkul, İnşaat ve Emlak sektörü yatırımcı ve temsilcilerinin de 14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması’na ilgisi yoğundu.

İstanbul 14. Gayrimenkul Fuarı

İnovasyon yaratan pazarlar için en geniş çaplı ve etkili gayrimenkul yatırım ve gayrimenkul geliştirme fuarı jnr fuar organizasyonunda 14 yıldır gerçekleştiriliyor. TÜİK’in aylık olarak açıkladığı Yabancıya Konut Satışı istatistiki verilerine önemli katkısı olan bu organizasyon her geçen yıl daha da büyüyerek faaliyet göstermektedir.

EmlakMedya 14. Türk-Arap-Rus Gayrimenkul Buluşması Fuarını ziyaret etti

Hilton İstanbul Bosphorus’ta JNR Group Fuarcılık organizatörlüğünde gerçekleşen 14. Gayrimenkul Buluşması Fuarını EmlakMedya ekibi ziyaret etti. Fuarda değerli katılımcıları tek tek ziyaret eden EmlakMedya Genel Müdürü İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP, misafirlerle sohbet etti ve fikir alışverişinde bulundu.

“EmlakMedya, inşaat ve emlak sektöründeki müstakil ev ve toplu konut projeleri ile ofis ve işyeri projeleri gibi gayrimenkul projelerini kategorisine göre gruplandırdığımız web sayfamızdır.” diyen GÜNEY, EmlakMedya’nın, değerli İnşaat Sektörü temsilcilerinin ve Gayrimenkul Üreticisi firma ve kurumlarının tanıtımlarını yapmakta olduğu bilgisini paylaştı.

Bunun yanında İnş. Müh. Mithat GÜNEY, grup web sayfalarından Konut Kampanyaları hakkında bilgi verdi; “Konut Kampanyaları, uzun zamandır gayrimenkul sektörü içerisinde yer alan profesyonel ekibimizin en güncel konut kampanyalarını sizlere sunduğu web sayfamızdır.” Ülkemiz ve Dünya genelinden katılımcılar ile samimi ortamda görüşen EmlakMedya ekibi, inşaat firmalarının ve projelerinin sosyal medya tanıtımlarında önemli rol alma vizyonu ile faaliyetlerine devam edecek.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak; 14. GAYRİMENKUL FUARI (realestatefairturkey.org)

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

Bu yazı, emlakmedya.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021