Ofis Projeleri

EYG Grup

16.07.2021
228
EYG Grup

İnşaat ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteren yenilikçi bir firma olan EYG Grup, 2014 yılından itibaren çalışmalarına başlamış ve yarattığı marka ve projeler ile dikkat çekmiştir.

EYG Grup Hakkında

Başarılı ve kaliteli projeleriyle 2014 yılında kurulan EYG Grup, Ömer Faruk Çelik tarafından hayata geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren geleceğe dönük yatırımlar hayata geçirmiştir. Yenilikçi ve gelişime açık bir yönetim anlayışına sahip olan şirket birçok markaya hayat vermiştir. Kapsamlı projeleriyle ve kaliteli çalışmalarıyla sektörün öncülerinden olan EYG, inşaat alanında fark yaratmaktadır.

Hayata geçirdiği markalar arasında Evvel İstanbul, Evdeki Fırsat, Adım İstanbul, Kentsel Yönetim ve Narlı Bahçe Evleri olan şirket kaliteli yapılar inşa etmektedir. İmzasının bulunduğu her projede baştan sona tam bir hizmet anlayışına sahiptir. İnşa, satış ve satış sonrası destek hizmetleri ile sektörde kalitesini konuşturmaktadır. EYG Grup, “Türkiye’nin Konut Uzmanı” sloganıyla hizmet vermektedir. Profesyonel ve alanında uzman bir çalışma ekibine sahiptir.

Projelerinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için özenli çalışmalar göstermektedir. Güvenli ve kaliteli yapılar ile güven aşılamaktadır. Edindiği tecrübeler ve sektörel bilgi, birikimiyle kaliteli projelere imza atan EYG, verdiği güven ve marka olan çalışmalarıyla müşterileri ve iş ortaklarına güven ve huzur vermektedir.

Sahip olduğu ilkeli yapısıyla eşsiz bir yönetim anlayışına sahip olan şirket, kurumsal değerleri çerçevesinde çalışmaktadır. Kendisini geliştiren, her zaman en iyisi ve en yenisini isteyen şirket, yenilikçi bir anlayışa sahiptir. EYG kalitesini hissedebileceğiniz projeler ile dikkat çeken şirket, çalışmalarında güncelliği korumaktadır. Teknolojinin getirdiği yeniliklere hızlıca adapte olan EYG, modern ve gelişmiş projeler inşa etmektedir. İnşa ettiği yapılar ile gelişmiş şehirler hayata getiren şirket mutlu müşteriler ile fark yaratmaktadır.

Şirket sahip olduğu kalite standartlarına uyarak, geleceğe dönük projeler inşa etmektedir. Depreme dayanıklı, uzun ömürlü ve uluslararası standartlardaki projeleri ile hayat standartlarını yükseltmektedir. EYG güvenli ve denetime tabii konutları ile garantili bir yaşam ortamı sağlamak hedefindedir. İnsana saygı duyan, doğaya uyumlu projeler inşa eden EYG, geleceğe yatırım yapmaktadır. Daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle birbirinden kaliteli projeleri hayata geçirmektedir. Çevreci yapısıyla, bulunduğu ortamın doğasına tam uyumlu projeler ile EYG Grup sektörün lider firmaları arasında yerini sağlamlaştırmaktadır.

EYG Grup Projeleri

  • Adım İstanbul
  • Evvel İstanbul
  • Narlı Bahçe Evleri

EYG Grup İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.eyggrup.com/
  • Telefon : 0216 466 54 15
  • Adres : Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No:10 Ümraniye / İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021