Ofis Projeleri

Hava Kent

10.06.2021
258
Hava Kent

Kaliteli ve güvenilir kooperatifçilik anlayışı ile herkesi kira öder gibi ev sahibi yapmayı hedefleyen Hava Kent, İstanbul’da hayata geçirdiği projeleri ile kalitesini göstermektedir.

Hava Kent Hakkında

Tam adıyla Hava Kent Yapı Kooperatifi, çalışmalarını İstanbul Havalimanı’na yakın bölgelerde yapmaktadır. Bu sayede eşsiz yatırım fırsatı sunan Hava Kent, yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Değerlenme potansiyeli yüksek, İstanbul’un gözde mevkilerinden Eyüp ve çevresinde projeler ortaya çıkarmaktadır. Hava Kent, konut sahibi olmanın zorlaştığı günümüz şartlarında kişilere fırsatlar sunmaktadır.

Projeleri ve fırsatları ile sektörde yeni bir soluk sunan Hava Kent, güvenilir ve başarılı bir şirkettir. Konut projelerinde sunulan ayrı ayrı kampanyaları tek bir fırsat olarak sunmaktadır. Bu sayede en avantajlı ve en kolay şekilde konut sahibi olma ihtimaline sahip olabilmektesiniz. Lüks ve ayrıcalıklı konutlar ortaya çıkaran şirket İstanbul’a değer katan projeler tasarlamaktadır. En uygun ödeme planlarını sunmak için çalışan şirket kira öder gibi konut sahibi olmanıza olanak oluşturmaktadır. İstanbul Havalimanı çevresinde oluşturduğu projeleri ile hem lüks hem de avantajlı konutlar inşa etmektedir.

Hava Kent Yapı Kooperatifi Projeleri

  • Hava Kent Taşoluk
  • Hava Kent Taşoluk 2
  • Hava Kent Akpınar
  • Hava Kent Haraççı

Kooperatifçilik anlayışını benimsemiş, insana fırsatlar sunmayı hedef edinmiş Hava Kent projeleri ile sizleri bekliyor. S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi ayrıcalıklarıyla herkesi konut sahibi yapmayı hedeflemektedir. Kurumsal ve şeffaf yönetim ilkesiyle gelişimini sürdüren şirket güvenli yatırım fırsatları sunmaktadır.

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi

Website : https://havakent.com/
Telefon : +90 212 924 40 20 / +90 212 801 48 02

Adres : Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Ladin Sok. No:36 Town Ofis Kat:5 No:26-27 Yenibosna / Bahçelievler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021