Ofis Projeleri

İntegral Yapı

15.05.2021
276
İntegral Yapı

Sektöründe öncü iki firma kurucusunun ortak iştiraki sonucunda ortaya çıkan İntegral Yapı A.Ş. inşaat ve gayrimenkul sektöründe başarılı projeler ortaya koymaktadır.

40 yıldan fazla süredir gıda ve lojistik sektörlerinde iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdüren başarılı şirket Özsüt‘ün kurucu İbrahim Urlulu ve lojistik alanında başarılı bir şirket olan Öznil Lojistik‘in kurucusu Özkan Yılmaz ortaklığında kurulan İntegral Yapı inşaat sektöründe öncü olma hedef ve azmiyle ortaya çıkmıştır. İki başarılı şirketin getirdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile ortaya çıkan şirket gayrimenkul sektöründe söz getiren büyük ve konsept tasarıma sahip projeler ortaya çıkarmaktadır. Bu tarz kapsamlı bir proje olan Zone Gaziemir ile sektöre büyük bir giriş yapan İntegral Yapı adından sıkça söz ettirmektedir.

İçerisinde ofis, showroom, imalathane ve depo gibi üniteleri olan, yatay mimarisiyle dikkat çeken modern bir proje olan Zone Gaziemir, hem çevresiyle hem de kentin dokusuyla uyumlu, insana dokunan bir proje olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi ve şeffaf çalışma anlayış ile yönetilen İntegral Yapı, gelecek nesilleri önemseyen, geleceğe yatırım yapan bir firmadır. Yaptığı yatırımlarda doğa ve çevrecilik anlayışından vazgeçmeden hareket etmektedir.

Bir İntegral Yapı Projesi; Zone Gaziemir

Başarılı ve tecrübeli çalışma arkadaşlarıyla sektörün önde gelenlerinden birisi olan yenilikçi firma, eşsiz bir mimari anlayış ve tasarım ile müşteri ve iş ortaklarına kazançlar sağlamakta ve projelerini bu hedef doğrultusunda ilerletmektedir. İntegral Yapı yaptığı yatırımları doğru hamle ve seçenekler kapsamında gerçekleştirmek için büyük özen göstererek idealist ve şeffaf yapısını bozmadan çalışmaktadır.

İntegral Yapı İletişim Bilgileri

Website : http://integralyapi.com/

Telefon : 0232 231 51 51

Adres : Fatih Mah. Ege Cad. no:5 Sarnıç-Gaziemir/İzmir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021