Ofis Projeleri

İstim Tuzla 0 Faiz ile 2021’de Teslim

20.05.2021
271
İstim Tuzla 0 Faiz ile 2021’de Teslim

İSTİM Tuzla projesinde eşsiz ödeme imkanları sunuluyor, uzun vadeler %0 vade farkı ile sunuluyor. 2021 yılında teslim edilecek proje İstanbul’un yeni sanayi ve ticaret merkezi olacak.

Kadimyapı ile Betacons şirketleri iştiraki ile gerçekleştirilen inşaat ile yükselen İSTİM Tuzla’da birbirinden cazip ödeme olanakları ile satışlar yapılmakta. İçerisinde 777 adet ofis ve cadde dükkanı bulunan projede 24 ay vade imkanıyla ofis sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik 24 ay vade peşin fiyatına 0 vade farkıyla sizlere sunuluyor. Bu kampanya ile siz de 2 yıl ödeme planına uygun ödeme imkanları ile sahip olabileceksiniz. Sene sonunda teslim edilmesi beklenen ofisler ile işinize değer katmak için İSTİM Tuzla merkezi konum ile büyülüyor.

Ofis ve dükkanları ile birbirinden modern çözümler sunan İSTİM Tuzla projesinde E-5 Karayoluna komşu bir konumda ofis sahibi olarak her yere hızlı ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz. Merkezi yollara ve havaalanlarına hızlı ulaşım imkanları ile işinize değer katacaksınız.

Şehrin yeni sanayi ve ticaret merkezi olan İSTİM Tuzla, sıfır faiz ile ödeme seçeneği kaçırılmayacak bir fırsat oluşturuyor. Merkezi lokasyonda, son teknoloji yatırımlar ile oluşturulmuş proje, donatılarıyla ve üniversite işbirlikleriyle işinize değer katacak. Her anın değerli olduğu iş hayatınızda her anınıza değer katacak bir ofis projesi olan İstim Tuzla 2 yıl sıfır faiz ile ödeme olanağıyla 2021’de teslim edilecek.

Yüksek tavanlarıyla ferah çalışma ortamı kuran İstim Tuzla, tırların girebileceği otoparklar ve yolları ile dikkat çekiyor. 18 metrelik koridorlar, kantar, terasta otopark gibi seçenekleri ile işlerinizi kolaylaştıran proje ayrıca banka, cafe, restaurant, mescit gibi özellikleriyle de sizleri bekliyor.

İSTİM Tuzla Kampanya Videoları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021