Ofis Projeleri

Joker Ofis

Joker Ofis

Hazır ofisleri ile birlikte Joker Ofis, İstanbul’un her iki yakasında da sizlere aradığınız rahat ve konforlu ofis ortamını sağlıyor.

Proje Hakkında

Aradığınız ofis arayışınızı basit ve uygun fiyatlarla çözmenize yarayacak yepyeni ve kaliteli bir ofis projesi Joker Ofis, eşsiz imkanlarıyla ve özellikleriyle sizlere sunuluyor. İş yeri kiralama sıkıntısı çekenlere özel kolay bir çözüm olarak ortaya çıkan ofisler merkezi lokasyonları size avantaj sağlıyor. Modern ve teknolojik altyapılarıyla da istediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz hazır ofisler Joker Ofis’te.

Proje Konumu

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda da seçenekleri bulunan hazır ofisleri ile mükemmel bir fırsat sunan Joker Ofis, size yakın ve merkezi konumlarıyla iş yerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak. Ataköy, Ataşehir, Maltepe ve Mecidiyeköy olarak 4 adet hazır ofis seçeneği bulunan Joker Ofis sizlerin trafik problemi çekmemeniz için tercih edilen konumlarda yer alıyor.

Proje Özellikleri

İçerisindeki yenilik ve imkanları ile birlikte işlerinize kolaylıklar sunacak olan Joker Ofis’te sürekli güvenlik hizmeti, gün boyu sıcak ve soğuk içecek imkanı, profeyonel resepsiyon, yüksek hızlı fiber internet, otopark, ek masa seçenekleri, uygun fiyatlı kiralar gibi birçok özelliği ile işinize değer katacak.

Proje Teslim Tarihi

Ofis ihtiyaçlarınızı Joker Ofis’ten hemen ofis kiralayarak karşılayabilirsiniz.

Galeri

Tanıtım Videosu

 

Lokasyon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021