Ofis Projeleri

Koçyiğit İnşaat

25.08.2021
193
Koçyiğit İnşaat

Sektörün başarılı firmaları arasında yer alan Koçyiğit İnşaat, imzasının yer aldığı projelerde genel inşaat aşamasından anahtar teslimine kadar tam hizmet vermektedir.

Koçyiğit İnşaat Hakkında

Profesyonel bir ekip ile kaliteli çalışmalara imza atan Koçyiğit İnşaat sektörde iyi bir yere sahiptir. Projelerinde kalitesi ile dikkat çeken şirket, uzmanlık gerektiren çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. İnşaat ve gayrimenkul alanında hizmetlerini sürdüren şirket iyi ilişkiler ile gelişimini sürdürmektedir. Birçok alanda hizmet veren şirket mimarlık, elektrik, mekanik gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bünyesinde barındırdığı farklı birimler ile kendi gücü ile her projede profesyonel bir hizmet sağlamaktadır.

Gelişime açık, yenilikçi bir şirket olan Koçyiğit İnşaat, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yaptığı yatırımlar ile gelişimini son sürat sürdüren şirket sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Projelerinde maliyet, zaman ve kalite açısından fark yaratan şirket, en uygun fiyatlara, en kısa zamanda, maksimum kaliteye ulaşmayı hedeflemektedir. Detaycı bir çalışma anlayışına sahip şirket, ayrıntıları kaçırmadan kaliteyi yakalamaktadır. Fizibilite çalışmaları dahil olmak üzere, inşaat, alt ve üst yapı hizmetleri, çevre düzenlemeleri gibi her detay üzerinde çalışmaktadır.

Modern mimari anlayışı ile inşa ettiği yapılar ile bulunduğu konumun silüetine değer katan şirket, 1. sınıf malzemeler kullanmaktadır. Teknolojik gelişmeleri kullanan şirket bu sayede güncelden uzak kalmamaktadır. Başarılı şirket niteliği yüksek yapılar inşa ederek yatırımcılarına kazançlar sağlatmaktadır. Her zaman en iyisi mottosu ile hareket eden şirket, ileriye dönük bir yönetime sahiptir. Kurumsal yapısından aldığı güç ile büyümesine devam eden şirket vizyon ve misyonları ile hareket etmektedir.

Vizyon ve Misyon; Faaliyet de bulunduğumuz sektör ve kollarında, yapılabilecek en mükemmeliyetçi hizmeti sunmak için doğru bir biçimde sürekli çalışmak.

Koçyiğit İnşaat Projeleri

  • Evada Maltepe
  • Maltepe Residence
  • Kartal Konut Projesi
  • Ataşehir Konut Projesi

Koçyiğit İnşaat İletişim

  • Website : http://kocyigitinsaat.com.tr/
  • Telefon : 0 216 549 35 71
  • Adres : Zümrütevler Mah. Hanımeli Cd. Prestij İş Merkezi No:10 Kat:5 Maltepe / İSTANBUL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021