Ofis Projeleri

Kuyaş Gayrimenkul

10.05.2021
259
Kuyaş Gayrimenkul

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. yani Kuyaş 1988 yılında Sınırlı Sorumlu İstanbul Kuyumcu Sanatkarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi kurumsal adıyla çalışmalarına başlamıştır. Sektörün önde gelen başarılı inşaat firmalarından olan KUYAŞ %100’ü halka açık ilk gayrimenkul şirketi olarak Türkiye’deki öncü firmalardandır. 2005 yılında kurumsal çalışmalarına devam eden firma şirketleşerek Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.‘yi kurdu.

Şirket gayrimenkul alanında projeler üreterek başarılı bir çalışma hayatı sürdürmektedir. Birçok projede imzası bulunan KUYAŞ, gayrimenkul geliştirme işlerine ek olarak Kuyumcukent Gayrimenkul Yönetim A.Ş. adı altında tesis yönetim ve işletmesi işlerini de yönetmektedir. Bu faaliyet alanı kapsamında Kuyaş imzalı binalar harici Sur Yapı Axis, Sur Yapı Vitrin gibi projelerin işletmesini de yapmaktadır.

Kuyaş Gayrimenkul İmzası Taşıyan Projelerden Birkaçı;

Borsa KuleBorsa İstanbulİstanbul Vizyon Park Ofis Blokları
İ.V.P Merkez PlazaWedding World AVMCeylan Apartmanı
Akalın ApartmanıHatipoğlu Apartmanı

Kuyaş Gayrimenkul, “Bulunduğu sektöre yön veren, sektöründe takip edilen, en güvenilir kurumlar arasına girmek.” vizyonuyla hareket etmektedir. Şirketin misyonu ise; “Yatırımlarını ve kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirip, Uluslararası yaşam ve iş kalitesi standartlarını sağlayarak, Nitelikli projeleri hayata geçirmek, Gelişmekte olan iş alanlarını yakından takip ederek, Paydaşlarına değer yaratmak.” olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda çalışmalarına devam etmekte ve kendisini geliştirerek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Kuyaş Gayrimenkul İletişim Bilgileri

Website : https://kuyas.com.tr/

Telefon : 0212 603 3 200

Adres : Yeşilköy Mahallesi Serbesti Cad. No: 11/1 Bakırköy / İSTANBUL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021