Ofis Projeleri

Mahall Ankara’da Son Ofisler Kampanyalı Fiyatlar

11.06.2021
292
Mahall Ankara’da Son Ofisler Kampanyalı Fiyatlar

Çalışma ortamınıza pozitif farklılıklar katacak ofisleri ile Mahall Ankara Ofisleri kaçırılmayacak kampanyalı son ofisleri ile uygun fiyatlarla satışta.

Farklı ofis tipleri ile isteğinize göre bir iş yeri

İş hayatınızın merkezinde olacak bir ofis projesi sizi bekliyor. Mahall Ankara Ofisleri sorun çıkaran değil, sorun çözen bir yapı olarak sizleri bekliyor. İçerdiği farklı tip ofisleri ile istediğiniz ofisi bulabileceksiniz. Yatay, Kule ve Home Ofis seçeneği bulunan projede her tip ofisin kendine has özellikleri mevcut. Yatay ofisler sizi 5 katlı bir binada karşılıyor. 101 adet yatay ofis bulunan projede, 80 ile 327 metrekare arası değişen ofisler size konforlu ve geniş bir alan sunuyor.

Kule ofisler ise sizi 18 katlı bir binada karşılıyor. Toplam 214 ofis içeren Kule ofislerin büyüklükleri ise 71 metrekareden başlayıp, 2300 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor. Mahall Ankara’da küçük, büyük bütün işlere uygun ofisler yer alıyor. Kat bahçeleri ve terasları da bulunan Kule ofisleri, Mahall Çarşı’ya olan özel geçişiyle de farklı bir deneyim sunuyor.

Mahall Ankara Ofisleri kapsamında yer alan Home Ofis seçeneğinde ise 191 adet konut sizi bekliyor. 1+1 dairelerden oluşan 191 ofis 67 ile 179 metrekare arası değişiklik gösteren büyüklükleri ile size konforlu bir iş yeri sunuyor.

Çankaya’da yer alan benzersiz bir proje

Konumu ile Ankara’da dikkatleri üzerine çekmiş olan Mahall Ankara Ofisleri, Çankaya’da inşa ediliyor. Merkezi lokasyonu ile işinize ekstra bir artı sağlayacak ofisler Eskişehir Yolu üzerinde yer alıyor. Ticaret merkezlerine, üniversitelere, kamu kurumlarına ve sosyal merkezlere eşsiz yakınlık proje kapsamında yer alıyor. Projeden sadece 200 metre uzaklıkta metro istasyonu yer alıyor. Proje siz ve misafirleriniz için eşsiz ulaşım olanakları ile birlikte inşa ediliyor.

Hemen teslim edilmek üzere inşa edilen ofisler donatıları ile de fark yaratıyor. Kesintisiz, eşsiz ve prestijli ofisler için her detay düşünülmüş. Türkerler Holding bünyesinde inşa edilen Mahall Ankara Ofisleri, kalitesini her zaman hissettiren şirketin dikkatle çalıştığı bir proje olarak eşsiz donatılara sahip. Toplam 14 hızlı asansör bulunan projede, tam kapasiteli jeneratörler, kapalı otoparklar ve alt yapı hizmetleri sizi bekliyor. Telefon, merkezi uydu, kablo TV sorunsuz bir şekilde sizlerin kullanımına hazır. Projede yer alan havalandırma sistemi ile tertemiz bir hava size sunuluyor. 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti ile iş yeriniz güvenli olacak. Yüksek tavanlara sahip projede 4 metrelik tavan yükseliği de dikkat çeken özelliklerden.

KDV bizden, kolayca ödeme sizden

Projede yer alan ofislerden satın almak ise artık çok daha kolay. Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen kampanya ile sınırlı sayıda kalan ofisler uygun fiyatlara sahip. Hemen teslim ofislere kampanya dahilinde KDV’siz 60 ay vade ile sahip olabiliyor. Sadece %0.69 vade farkı ile 60 ay vadeli Mahall Ankara Ofisleri sizi bekliyor. Bu eşsiz ödeme planı ile 5 yıl boyunca düşük faizlerle sahip olabileceğiniz ofisleriniz sizi bekliyor. KDV Bizden kapmanyası ile Türkerler Holding size ve işinize kolaylıklar içeren bir kampanya ile karşınızda.

Proje detayları; Mahall Ankara Ofisleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021