Ofis Projeleri

ModernYaka : Ege Yapı’dan Ispartakule’de Yeni Bir Proje

24.01.2022
145
ModernYaka : Ege Yapı’dan Ispartakule’de Yeni Bir Proje

Ege Yapı’nın Ispartakule mevkiinde yükselecek ModernYaka projesinin detayları kamuoyu ile paylaşıldı. 1 milyar 800 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirilecek olan projenin 30 ay içerisinde teslimlerinin yapılması planlanıyor.

Ispartakule’de Lüks Bir Konut Projesi : ModernYaka

İstanbul konut projeleri arasında yerini alacak olan ModernYaka projesi Ispartakule’de yükseliyor. Sektörün başarılı markalarından Ege Yapı tarafından hayata geçirilen projenin özellikleri tanıdıldı. Panoramik göl manzarasına sahip lüks konutlardan oluşacak proje toplam 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşmaktadır. Dev bir yatırım ile dikkat çeken projenin toplam yatırım değeri ise 1 milyar 800 milyon TL olarak karşımıza çıkıyor. 30 ay gibi bir süre içerisinde teslimlerinin yapılması planlanan projenin detaylarına basın toplantısında yer verildi.

“Gayrimenkul en güvenli liman”

21 Ocak 2022 Cuma günü düzenlene basın toplantısında Küçükçekmece Gölü’nün yanında yükselecek ModernYaka’nın detayları paylaşıldı. Toplantıda konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı şunları söyledi :

“Yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule’de inşaatına başladığımız ModernYaka projesini satışa sunmaktan dolayı da çok mutluyuz. ModernYaka projemiz ön talep döneminde yoğun ilgi gördü, bugün itibarıyla misafirlerimizi satış ofisinde ağırlamaya başladık. Bölgenin en değerli arazisinde, eşsiz konumuyla Ispartakule’nin adeta vitrininde yer alan ModernYaka, bölgenin en prestijli projesi olacak.” Gayrimenkul sektörünün ülkemizdeki en iyi yatırım araçlarından biri olduğuna değinen Kabadayı, “Yatırım araçlarını kıyasladığımızda, gayrimenkul ülkemizde her dönemde en güvenli liman olma özelliğini sürdürüyor.” dedi.

7 milyar TL’lik yatırım, 1700 kişilik yeni istihdam

Ege Yapı’nın 2023 hedeflerinden bahseden İnanç Kabadayı, “Güçlü finansal yapımız ve son teknolojik gelişmelerle uyumlu mühendislik çözümlerimiz ile sektördeki faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli yapı stokunu geliştirmek için 2023 hedefleri doğrultusunda önümüzdeki 2 yıl içinde yaklaşık 7 milyar TL değerinde, İstanbul ve İzmir’in en değerli lokasyonlarında 7 projelik bir yatırım hamlesine başladık. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2021 yılının ardından 2022 yılı için yüzde 30 oranında büyüme ve toplamda planladığımız 7 proje ile 1700 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz.” diye ekledi.

Ana yollara komşu, metroya yürüme mesafesinde

ModernYaka projesinin sahip olduğu konum avantajlarından bahseden Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş, “Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Geliştirdiğimiz ModernYaka projesi, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanı başında, şehrin ana akslarına yakınlığıyla da rahat bir erişim imkânı sunuyor. Yakın zamanda yapımına başlanılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattının geçeceği güzergahın proje alanımıza yakınlığı ile de ana arterlere kolay ulaşım fırsatı yakalanacak. Bu olanaklar neticesinde anında ana yollara bağlanılacak ve sadece yürüyüş mesafesinde metro duraklarına hızlıca erişilebilecek” dedi.

1.3 milyon TL ile 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlar ile satılacak

Ege Yapı’nın yeni projesi hakkında detaylı özellikleri ve donatıları anlatan Güneş,” Panoramik göl manzarasına sahip, bölgenin genel dokusunu bozmadan çevreye katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve yaklaşık 91 bin metrekare inşaat alanına sahip projemiz, 1+1’den 4+1’e kadar minimum 5,5 metrekare büyüklüğünde geniş balkonlu farklı daire tiplerinden ve açık hava cadde mağazalarından oluşacak. Toplam 462 konut ve 53 ticari ünitenin yer alacağı ModernYaka‘da bağımsız bölümler, 1.3 milyon TL ile 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılarla buluşacak. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımıyla hayata geçecek ModernYaka projesinden konut sahibi olanlar, yeşille iç içe bir hayatın keyfini yaşayacaklar. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, kafe alanı, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanlarıyla ModernYaka, proje genelinde yüzde 70 oranında yeşil alan avantajı sunacak.” ifadelerine yer verdi.

ModernYaka

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Yazımız, emlakmedya.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021