Ofis Projeleri

Nata Holding

01.05.2021
297
Nata Holding

NATA Holding, 1995 yılı itibariyle faaliyet alanlarını birleştirip grup şirketleri halini alan, beton boru ve prefabrike imalatlar, enerji, inşaat, proje geliştirme, madencilik, gayrimenkul yatırım ve turizm gibi birçok alanda faaliyet gösteren, alanının öncü firmalarından birisidir.

İmzasının bulunduğu bütün projelerde kalite ve iş sağlığı önceliğinde, güvenliğe ve çevreye duyarlı, iyileştirme ve geliştirme özelliklerini göz önünde tutan, güvenilir, müşteri tatminini öncelik edinmiş bir şirket olma prensibiyle hareket eden Nata Holding dünyanın en büyük ilk 250 inşaat firması arasında yer almaktadır.

Kaliteli, etkin ve verimli olmak için çalışmalarına özen gösteren ve bu beklenilenlerin insan kaynaklarının doğru kullanılmasıyla mümkün olacağını düşünen şirket çalışanlarına yaptığı yatırımlarıyla gücünü arttırmaktadır. Ülke içinde ve dışında toplamda 6000’den fazla çalışanı olan şirket, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Yarım yüzyıla yaklaşan deneyim ve tecrübe ile kaliteli ve dikkat çekici çalışmalarına devam etmektedir.

Nata Holding İmzası Taşıyan Bazı Projeler

* VEGA AVM İstanbul* Nata Vega Outlet* VEGA Outlet Eskişehir
* VEGA AVM Subayevleri* Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi* Aquavega Aquarium & Wildlife
* Nata Vega Konut Kuleleri* Nata İncek Konutları* VEGA Cadde
* Antares Konutları* Hittown* AnkaLux

Nata Holding, dürüstlükten ödün vermeyen bir yapıya sahip kurumsal yapısıyla, toplumsal sorumluluklarını göz önünde tutan, iş ahlakı ve gerekliliklerine dikkat eden, etik değerleri önemseyen, çalışanları, tedarikçileri ve iş ortaklarının çıkarlarını göz önünde tutan, yenilikçi, modern ve gelişime açık bir şekilde çözüm odaklı çalışan büyük bir aile olarak hayatına devam etmektedir.

Katkı sağladığı sosyal sorumluluk projeleriyle topluma karşı olan görevlerini de yerine getirmeye çalışan Nata Holding, özellikle sağlık alanda yaptığı çalışmalara ağırlık vermiştir. Bu kapsamda Kanser Araştırma Merkezi ile Eğitim ve Sağlık Vakfı kurmuştur. Ayrıca birçok ilçede cami inşasında gerekli çalışmaları yapmıştır. Çevreye verdiği önemle de dikkat çeken Nata Holding 100 bin ağaçlık Yusuf Tanık Ormanı’nı oluşturmuştur.

Nata Holding

• Website : https://www.nataholding.com.tr/

• Telefon : 444 8776

• Mail : info@nataholding.com

• Adres : Plevne Mahallesi, Çatalca Sokak, No:238 Sincan/Ankara

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021