Ofis Projeleri

Ofis Karat Bakırköy

Ofis Karat Bakırköy

Ofis Karat Bakırköy modern mimarisi, eşsiz görünümü ve olanaklarıyla Bakırköy’e ayrı bir soluk katan bir ofis projesi olarak Emlak Konut GYO ile Başyapı – Güney – Elitvizyon iş ortaklığı tarafından hayata geçirilmiştir.

Proje Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesinin hissedildiği bir konut projesi olan Ofis Karat Bakırköy eşsiz bir proje olarak Bakırköy’e değer katıyor. Bakırköy eski doğum evinin olduğu alanda yükselen proje, 6 katta yükselen ofisleriyle sizlere eşsiz bir çalışma ortamı deneyi sunuyor. Dükkan ve ofislerden oluşan projede şık ve geniş bir ofis sizleri ve misafirlerinizi karşılayacak. Lüks ve ayrıcalıklı bir iş hayatına sahip olmak için Ofis Karat Bakırköy dikkat çekiyor.

Proje Konumu

Bakırköy’de İstanbul Caddesi üzerinde olan proje Avrupa Yakası ofis projeleri arasında yerin almıştır. Ulaşım arterlerine olan yakınlığı ile dikkat çeken proje, trafik ve park sorunu yaşamayacağınız bir konuma sahip olmakla beraber alışveriş ve sosyal alanlara olan 5 dakikalık mesafesi ile de değerine değer katmakta. Toplu taşımalara 5 dakika, raylı sisteme 5 dakika, deniz ulaşımına 10 dakika, hava alanına 15 dakika mesafede olan proje ile her yere çok yakınsınız.

Proje Özellikleri

Proje kapsamında istenilen büyüklükte geniş ofisler bulunuyor. 18 adet 20-400 metrekare arasında değişen dükkanlar ile 72 adet 70-420 metrekare arasında değişiklik gösteren ofisler mevcuttur. Dört kata yayılmış otoparkları ile araçlarınız ve misafirlerinizin araçları için ayrıcalıklı bir özelliğe sahip olacaksınız. 1. sınıf malzemeden inşa edilmiş proje ile geniş pencerelerden deniz manzarasına sahip olacak, eşsiz manzara karşısında kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

Proje Teslim Tarihi

Projenin 2020 yılının başında teslimlerine başlanmıştır. Hemen teslim seçenekleriyle Ofis Karat Bakırköy’de ofis sahibi olabilirsiniz.

Galeri

Lokasyon

Kat Planları

Tanıtım Videosu

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021