Ofis Projeleri

Onur İnşaat

04.06.2021
277
Onur İnşaat

Trabzon’da kurulan ve 1960’lı yılların başından beri sektörde başarılı bir ilerleme kateden şirket Onur İnşaat öncü bir firma olarak devam etmektedir.

Yaptığı çalışmalar ve projeler ile sektörün ileri gelenlerinden olan Onur İnşaat 1973 yılı itibariyle İstanbul’da çalışmalar göstermeye başlamıştır. İnşaat ve inşaat malzemeleri ile sektöre giriş yapmıştır. Çimento ve hazır beton alanında tecrübe sahibi olan firma bu alanlarda ilerleme kaydetmiştir.

1994 yılında Set Beton A.Ş. ile ortaklaşa çalışmalar yürüten şirket hazır beton sektörüne adım atmıştır. Hazır beton sektörüne Onur İnşaat Malz. San. Tic. A.Ş. olarak giriş yapmıştır. 5 yıl boyunca Set Beton ile çalışan şirket, yeni çalışmalara başlamak üzere karşılıklı anlaşmayı bitirmiştir. Onur Beton olarak isim ve logo tescili yaptıran şirket sektörde dikkat çekmiştir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen yapısıyla kaliteden taviz vermeden çalışmaktadır. Onur İnşaat beton sektöründen sahip olduğu bilgi ve birikim ile konut sektörüne giriş yapmıştır. Bu alanda ilerleme kaydeden firma başarılı projeler yürütmektedir.

Onur Park Life konut projesi ile adından sıkça söz ettiren firma, gayrimenkul alanında da iddialıdır. Eşsiz ve lüks konut deneyimlerine sahip olabileceğiniz konutlar sunan Onur İnşaat konfor için çalışmaktadır.

Onur İnşaat İletişim Bilgileri

Website : https://www.onurbeton.com
Telefon : 0850 470 16 61

Adres : Koza Mah. 1673 Sok. No :17 Esenyurt /İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021