Ofis Projeleri

Proofis

04.05.2021
1.594
Proofis

Ankara’da Detek İnşaat tarafından hayata geçirilen, merak uyandıran ve konfor tercihlerine yanıt olan bir ofis projesi Proofis “İşinize Aşk Katacak” çözüm olmak için hayata geçiyor.

Proofis Hakkında

Kaliteli ve güvenilir bir ofis anlayışıyla hayata geçen Proofis projesi, merkezi konumu, çevresindeki iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla ve modern mimarisiyle Ankara’nın yeni gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. İç dizaynında seçilen birinci sınıf malzemeler ile kullanım odaklı tasarımıyla dikkat çeken proje güvenli ve işinize odaklanmanızı sağlayacak bir ofis ortamını sağlıyor.

Proofis Konumu

Yenimahalle’de merkezi bir konumda yer alan projenin çevresi alışveriş merkezleri, ticaret hayatına yönelik tüm ihityaçlarınıza cevap verecek birçok dükkan ve eğlence merkezleriyle çevrelenmiş durumda. Ankara’nın en prestijli konumlarından birinde yer alan Proofis ile siz de hem kolay ulaşım seçeneklerine sahip olabilecek, hem de iş ve ticaret merkezi konumu sayesinde iş hayatınızda başarılı anlaşmalara imza atabileceksiniz.

Proofis Özellikleri

Modern ve gelişmiş mimarisiyle, güvenli ve teknolojik yatırımlarıyla dikkat çeken proje çevreci ve minimum enerji tüketimi olan bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenli ve konseptiyle dikkat çekici projenin açık ve kapalı otopark seçenekleri, jeneratör gibi enerji ihtiyaçlarına karşı yedekleriyle işinizden eksik kalmadan her an aktif kalabileceğiniz güvenli ve huzurlu bir ortam sağlanıyor.

Proofis Teslim Tarihi

Hemen teslim seçenekleriyle müşterilerini bekleyen Proofis, Detek İnşaat kalitesiyle sizlere sunuldu.

Galeri

Lokasyon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021