Ofis Projeleri

Roya Business

Roya Business

İstanbul Kadıköy’de yükselen ofis projesi Roya Business, Roya Yapı tarafından tasarlanan ve inşa edilen modern bir mimari ile karşımıza çıkıyor.

Proje Hakkında

Modern ofis projelerinden olan Roya Business, eşsiz bir konumda geniş ofisler ile karşımıza çıkıyor. Birçok donatı ve özellik barındıran projede ofisleriniz sizi bekliyor. 2000 metrekarelik bir ofis kullanım alanına sahip proje bahçeye de sahip. Fenerbahçe Kızıltoprak’ta yer alan proje modüler ofisler içeriyor. Shell & Core olarak inşa edilmiş ofisleri ile iş yerinizi istediğiniz gibi tasarlayabileceksiniz. Toplam 9 bağımsız bölüm içeren projede deniz manzaralı ofisler de bulunuyor. 22 metre yükseliğindeki Roya Business iş hayatınıza değer katacak. Roya Yapı farkı ile ofislerinizde kalite sizi bekliyor.

Proje Konumu

İstanbul’un gelişmiş ilçelerinden Kadıköy’de yer alan bir ofis projesi. Roya Business Fenerbahçe Kızıltoprak’ta yükseliyor. Bağdat Caddesi üzerinde bulunan proje merkezi bir lokasyona sahip. Eşsiz ulaşım imkanlarına sahip olacağınız proje ile her yer çok kısa gelecek. Toplu ulaşım ağlarına, çevre yollarına olan imkanlar sizi İstanbul’un her yerine çok yakın bir konumda tutacak. Çevresinde bulunan merkezler de gündelik hayatınız için ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak.

Proje Özellikleri

Gelişmiş bir ofis projesi olarak karşımzıa çıkan Roya Business donatıları ve özellikleri ile sizi bekliyor. 9 bağımsız bölüm içerisinde modüler ofisler yer alan projede konfor iş hayatınıza değer katacak. Deniz ve cadde manzaralı ofisleri ile Roya Business farklılık yaratıyor. Kapalı otopark bulunan projede, kesintisiz internet altyapısı yer alıyor. Jeneratör, su deposu gibi detayların düşünüldüğü projede bahçe de bulunuyor. 300 metrekarelik bahçede sakin anlar yaşayabileceksiniz. 22 metrelik binada eşsiz ofisler, iş hayatınıza Roya Business ile değer katın.

Galeri

Proje Özellikleri

  • – Kapalı Otopark
  • – Bahçe
  • – 22 metre Bina Yüksekliği
  • – Deniz Manzarası
  • – Cadde Manzarası
  • – Shell & Core Ofisler

Lokasyon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021