Ofis Projeleri

Sur Yapı

08.05.2021
270
Sur Yapı

1992 yılında kurulmuş olan Sur Yapı inşaat sektöründe gerçekleştirdiği başarılı projelerle ve yılların getirdiği tecrübe ile büyümesini sürdürmüş ve 2007 yılı ile birlikte enerji sektöründe de projeler yönetmeye başlamıştır.

Birçok alanda proje ve çalışma yöneten Sur Yapı, ürün geliştirme, anahtar teslim proje, mimari yapım ve üretim, ofis, konut projeleri ve AVM projeleri alanlarında da çalışmaktadır. Geleceğe yatırım yapmak ve kendini geliştirmek için her geçen gün sektörü yakından takip eden firma modern ve çağdaş mimarilerden örnekler verirken yenilikçi yapısı ile çağın gerekliliklerini her zaman yerine getirmektedir.

Kaliteli projeler ve müşteri memnuniyeti konusunda iddialı bir firma olan Sur Yapı, projelerinin kalitesini adının verdiği güvence ile sunmakta ve sektörde edindiği yer ile adı ile kaliteyi özleştirmiştir.

Sur Yapı Tarafından Hayata Geçmiş Projeler

 • Sur Yapı Greenium Villaları
 • Sur Yapı Villa Sera
 • Sur Yapı Selvice Evler
 • Sur Yapı Dora Park
 • Sur Yapı Mahalle İstanbul
 • Sur Yapı Adapark
 • Sur Yapı Metrogarden
 • Sur Yapı Exen İstanbul

Sadece konut ve ofis projeleri değil, AVM gibi büyük ticari projeler de gerçekleştiren Sur Yapı, toplamda 6 milyon metrekareyi aşan projeyi hayata geçirmiştir ve bu sayı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Sur Yapı İmzalı AVM Projeleri

 1. Axis Kağıthane AVM (2013)
 2. Metrogarden AVM (2014)
 3. Axis İstanbul AVM (2015)
 4. Sur Yapı Marka AVM (2017)

Enerji sektörüne girdikten sonra yaptığı yatırımlar ile 2007 yılı itibariyle 4 hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar santrali işleten Sur Yapı bu alanda da başarılı ve gelişmiş çalışmalar sunmaktadır.

Vizyon ve misyonları kapsamında dürüst, mükemmelliyetçi, istikrarlı, yenilikçi ve kaliteli bir firma olarak karşımıza çıkan Sur Yapı, iş ortakları ve çalışanlarına şeffaflık ilkesiyle yaklaşmakta ve kurumsal yapısıyla güven vermektedir. Tecrübe ve bilgi birikimleriyle geleceğe emin adımlar ile ilerleyen Sur Yapı teknolojik gelişmeleri de projelerine entegre ederek gayrimenkul sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Sur Yapı İletişim Bilgileri

Website : https://www.suryapi.com.tr/

Telefon : +90 216 556 08 00

Adres : Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No: 21 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul (Genel Müdürlük)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021