Ofis Projeleri

Yavuz Yapı

11.06.2021
269
Yavuz Yapı

Ankara merkezli projeleri ile inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Yavuz Yapı, 50 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratmaktadır.

Yavuz Yapı A.Ş. Hakkında

Ankara’da başarılı projeler hayata geçiren ve bu projeler ile adından sıkça söz ettiren bir şirket. Yavuz Yapı 50 yıllık tecrübeleriyle sektörün ileri gelen firmalarından olmayı başarmıştır. Başarılı iş adamı Yavuz Cengiz tarafından kurulan şirket, adını kurucusundan almıştır. Başarılı mimar Yavuz Cengiz İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi’nden mezundur. Mezun olmasından sonra bir süre Ankara İmar Müdürlüğü’nde çalışmıştır. Burada Mimar ve Planlama Müdürü olarak çalışan Yavuz Cengiz, elde ettiği tecrübeler ile Yavuz Yapı A.Ş.‘yi kurmuştur. Mimarlık ve inşaat alanında iddialı çalışmalar ortaya koyan şirket, güvenilir ve başarılı bir marka olarak hayatına devam etmektedir.

Çalışma alanlarını genişleten, farklı alanlara yatırımlar yapan Yavuz Yapı, 5 ana faaliyet alanına sahiptir. İnşaat ve gayrimenkul alanlarında çalışmaları şirketin temelini oluşturmaktadır. Ayrıca turizm ve otelcilik, iç mimarlıki tasarım ve uygulama ve eğitim alanlarında da birçok proje ve çalışma yürütmektedir. Bu alanlarda da fark yaratan şirket kurduğu şirketler ile bu alanlardaki çalışmalarını kurumsal seviyede yürütmektedir.

Şirket bünyesinde faaliyet gösteren 2015 yılında kurulan Areg Enerji şirketi enerji alanında çalışmaktadır. 2016 yılında kurulan OKRA Interiors ise iç mimarlık alanında çalışmalar yürüten şirkettir. Eğitim alanındaki çalışmalarına 2018 yılında başlayan şirket, 2000’li yıllara kadar sadece inşaat ve gayrimenkul alanında çalışmıştır. 2000’lerin başında turizm ve otelcilik de çalışma alanları arasına girmiştir.

Yavuz Yapı Vizyon & Misyon

Vizyon

Sürekli gelişimi desteklemek ve değişimi yönetmek, insan kaynağı ve teknoloji ile desteklenen kaliteli üretim ve hizmet yaklaşımları ve uygulamalarını geliştirmek, çalışanlarımızın kişisel gelişimini, yetkinliğini ve mutluluğunu ön planda tutmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesi ile çalışmak, sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma, duyarlı ve faydalı olmak.

Misyon

Yavuz Yapı A.Ş., faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde; öncü, güvenilir, tercih edilen global bir marka olarak iç ve dış pazardaki yerini ve bilinirliğini pekiştirmeyi hedeflemektedir.

Yavuz Yapı Projeleri

  • Mira Ofis Beytepe
  • Beytepe Modern
  • Çay Yolu Park Evleri
  • Mahatma Gandi İş Merkezi
  • Tunalı İş Merkezi
  • Mira Park
  • Kuleli İş Merkezi
  • Villa Mira

Yavuz Yapı İletişim Bilgileri

Website : https://yavuzyapias.com/
Telefon : 03124682844

Adres : Beytepe Mah. 5397 Sk. A1 / 2 Çankaya ANKARA

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021