Ofis Projeleri

Zeray İnşaat

22.06.2021
270
Zeray İnşaat

Kocaeli merkezli konut projeleri ile çağdaş ve modern bir yapı anlayışına sahip Zeray İnşaat A.Ş. sektörün iddialı firmalarından biridir.

Zeray İnşaat Hakkında

Ayrıcalıklı yaşam alanları inşa eden, kalitesini hissettiren Zeray, Kocaeli merkezli projeler gerçekleştirmektedir. İnşaat sektöründe yenilikçi bir bakış açısıyla hareket eden şirket, sektörün öncülerindendir. Zeray İnşaat çağdaş mimari, modern yapılar ile dikkat çekmektedir. Projelerinde fark yaratan bir anlayışı benimseyen şirket kaliteli ve çevreci çalışmalar gerçekleştirmektedir. İnsan ve doğaya karşı saygılı bir şekilde ilerleyen şirket, inşaat sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Tecrübe ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını yönetin Zeray İnşaat, alanında uzman kişiler ile çalışmaktadır. Gelişime açık, yenilikleri takip eden ve yaşama değer katan bir yönetim anlayışına sahiptir. Geleceğe yaptığı yatırımlar ile geleceği inşa etme hedefine sahiptir. Yaşama dokunmak, yaşam standartlarını ileriye taşımak şirketin hedefleri arasındadır. Doğaya uyum sağlayan, doğal dengeyi bozmayan projeler ortaya koyan Zeray, çevreci yapısı ile projelerinde geniş yeşil alanlara yer vermektedir.

Zeray İnşaat kendisini ve sektörü daha ileriye taşımak için çalışmaktadır. İnsanı ve yaşamı geliştirmek en büyük hedefidir. Kaliteli konutları, uygun fiyatlar ile müşterilerine kavuşturmayı planlamaktadır. Kurumsal bir kimliğe sahip olan şirket, güçlü bir ekonomiye sahiptir. Sektörde saygı duyulan, güven veren bir isim olarak geçmektedir. Geleceği her zaman daha iyiye götürmek için çalışan şirket yenilikçi bir şekilde hareket etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve sektöre uygulayan şirket gelişime öncü olmaktadır. Klasik mimariden uzak, çağdaş bir mimari ile estetik yapılar ortaya koyan Zeray İnşaat, gözleri üzerine çekmeyi başarmaktadır

Zeray İnşaat Projeleri

  • Zeray Güneşi
  • Forum Anatolia
  • Zeray Koru Park
  • Meva Anadolu
  • Zeray Effect Kartepe
  • Kırsal Sapanca
  • Zeray Country
  • Belinay Konakları
  • Zeray Perla

Zeray İnşaat İletişim Bilgileri

Website : https://zerayinsaat.com.tr/
Telefon : 444 91 41

Adres : Gültepe Mahallesi , Miralay Mümtaz Caddesi. NO:1 Zeray A.Ş. Genel Müdürlüğü İZMİT / KOCAELİ

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021