Ofis Projeleri

Detek İnşaat

15.05.2021
286
Detek İnşaat

2007 yılında sektöre giriş yapan Detek İnşaat modern ve yenilikçi bir mimari anlayışla ortaya koyduğu projeler ile kişilerin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Profesyonel çalışma anlayışı, kurumsal yönetim şekli ile başarılı projelere imza atan Detek, her geçen gün biriktirdiği tecrübeler ve yenilikçi yapısıyla büyümesini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile çalışırken, iş ortakları ve çalışanlarının kazanç ve haklarını her zaman gözeterek projelerine kalite ve güven sunmaktadır.

İnşaat alanı başta olmak üzere, gayrimenkul, turizm, medya, enerji, balıkçılık alanlarında çalışmalar yapan şirket bu alanda başarılı ve kaliteli işler ortaya koymaktadır. Eğlence, spor ve teknoloji gibi sektörlerde yaptığı yatırımları da bulunan şirket modern bir anlayışla teknolojik yatırımlar da gerçekleştirerek her alanda farkını belli etmektedir. Proofis projesi ile dikkat çeken inşaat firması Detek, yepyeni projeler ile kendini geliştirmektedir.

Müşterinin ne istediğini önemseyen, verimli alanlar çıkarmak amacıyla çalışan Detek İnşaat, başarılı çalışmalarında istikrar, inovasyon ve şeffaflık anlayışının getirdiği felsefeyle süreklilik sağlamaktadır. Topluma karşı olan sorumluluklarının bilincinde, sosyal sorumluluk projelerine yaptığı destek ve yatırımlar ile de yükümlülüklerini yerine getirmektedir.

Ülke ekonomisine katkı sağlamak, değişimin öncüsü olmak gibi felsefeleriyle çalışan Detek İnşaat, kurumsal bir anlayış ile en iyi şekilde yönetilmektedir. Detek, standartlarını arttırarak, küresel bir oyuncu olma vizyonunu benimsemiştir. Yatırım ve projeleriyle ülke ekonomisine olan katkılarını arttırma amacıyla projeler üretmeyi sürdürmektedir.

Detek İnşaat İletişim Bilgileri

Website : https://www.detekinsaat.com/

Telefon : 0 (312) 920 00 33

Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı 286. Sok. No:6, 06200 Yenimahalle/Ankara

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021