Ofis Projeleri

Flat 24

Flat 24

Değerlenen bir konum olan Halkalı’da 24 Gayrimenkul tarafından inşa edilen Flat 24 yenilikçi mimarisi ve eşsiz ofis seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor.

Proje Hakkında

Flat 24 ofis projesi modern bir mimari ile dizayn edilmiştir. Halkalı’da inşa edilen proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Yatırımcıların dikkatini çeken konumu her geçen gün değerini arttırmaktadır. Toplam 27500 metrekare inşaat alanı ile geniş bir proje olarak yükseliyor. Cadde dükkan ve mağazaları ile birlikte ofisleri bulunan proje home ofis seçeneğini de barındırıyor. 24 Gayrimenkul farkıyla yükselen kaliteli proje Halkalı’nın en canlı bölgesinde konumlanmıştır. Siz de işinize değer katmak istiyorsanız Flat 24’ü göz önünde bulundurmalısınız. 1650 metrekarelik bir arsa üzerinde tel blokta yükselen Flat 24 fark yaratacak.

Proje Konumu

İstanbul’da yükselen proje canlı bir bölgede bulunuyor. İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı’da inşa ediliyor. Flat 24 lokasyonu ile değerine değer katacak bir proje olarak göze çarpıyor. İstanbul’un son zamanlarda değerlenen konumlarından Halkalı’da yer alan ve her detayıyla diğer projelerden ayrılan Flat 24 sizi bekliyor. Çevresinde yer alan olanakların bol seçenekli olması ve kolay ulaşım imkanları işinize değer katacak.

Proje Özellikleri

Konfor ve güven temelinde oluşturulmuş proje, modern donatılar içeriyor. Özellikleri ile kullanım kolaylığı için dizayn edilen Flat 24 işinizi kolaylaştıracak. Merkezi ısı ölçer, ısı yalıtımı gibi temel özelliklerin bulunduğu projede 24 saat güvenlik hizmeti sizi bekliyor. Bu sayede 7 gün 24 saat huzur içerisinde olacaksınız. Kameralı güvenlik sistemi de her anınızı güvence altına alacak. Hızlı asansörler, jeneratör, su deposu, balkonlar da sizi bekleyen özelliklerden. Otopark da bulunan proje ile konfor ve güven ile yaşayacaksınız. İşleriniz için gerekli altyapıya da sahip Flat 24 size ayrıcalıklar dünyasının kapısını aralayacak.

Proje Teslim Tarihi

Teslim tarihi henüz belli olmayan projenin en kısa sürede teslim edilmesi planlanmaktadır.

Galeri

Proje Özellikleri

  • Asansör
  • Güvenlik
  • Kameralı Güvenlik
  • Merkezi Isıtma
  • Isı Pay Ölçer
  • Balkon

Lokasyon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021