Ofis Projeleri

Merkez Ankara Ofisleri

19.05.2021
486
Merkez Ankara Ofisleri

Ankara’da tarifsiz bir güzellikte olan Merkez Ankara projesinin ofis etabında 1302 adet ofis Pasifik İnşaat tarafından sizlere sunuluyor.

Proje Hakkında

Pasifik İnşaat ve Emlak Konut iştirakinde ortaya çıkan Merkez Ankara projesi, başkentin merkezinde yer alan çok büyük ve geniş alanlara sahip bir karma yaşam projesi. İçerisinde konutlar, ofisler ve ticari üniteler olan projede yok yok. Sosyal donatıları, özellikleri, teknolojik yatırımları ve merkezi konumu ile benzersiz proje sizlere ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyor. Ofis etabıyla hayata geçen 1302 ofis içeren Merkez Ankara’da ofisler 63 metrekare ile 448 metrekare arası değişiklik göstermektedir. Geniş ve ferah ofis kullanımları ile birlikte sizlere ve işinize hava katacak. Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi olan Merkez Ankara’da harika ofisler sizleri bekliyor.

Proje Konumu

Ankara’nın gerçek merkezi Yenimahalle’de yer alan proje sizlere her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Lokasyonuyla dikkat çeken proje ile her yer size çok yakın olacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi 1 dakika, Ankara Adliyesi 3 dakika, Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesi 8 dakika, Tandoğan Metro İstasyonu 3 dakika, Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı 3 dakika, AKM Metro İstasyonu 4 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca çevresinde birçok eğitim, sağlık, kamu kurumu, spor ve kültür merkezleri bulunan proje konumuyla büyülüyor.

Proje Özellikleri

Geniş ve ferah ofisleri ile işinize değer katacak olan Merkez Ankara ofisleri içerisindeki birçok özellik ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunmakta. Proje kapsamında kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, kameralı güvenlik bulunan projede sizleri yürüyüş parkuru, vadi manzarası, sauna ve fitness gibi özellikler de bekliyor. Geniş ofisleriyle dikkat çeken proje özellikleriyle de işlerinizi kolaylaştıracak ve sizlere eşsiz ofis kullanımları sunacak.

Proje Teslim Tarihi

Satışa çıkan Merkez Ankara Ofisleri’nin tahmini teslim tarihi Aralık 2021 olarak planlanmaktadır.

Galeri

Tanıtım Videosu

 

Kat Planları

Lokasyon

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021