Ofis Projeleri

Roya Yapı

10.06.2021
259
Roya Yapı

Modern, çözüm odaklı ve kaliteden ödün vermeyen projeler ile dikkat çeken Roya Yapı, her projesinde fark yaratmaya ve adını sektörde çokça duyurmaya devam etmektedir.

Roya Yapı Hakkında

İlkeli bir yönetim ile inşaat ve gayrimenkul sektöründe dikkatleri üzerine çeken bir şirket. Roya Yapı projeleri ile doğaya ve topluma değer katmak ve yenilikçi olmak hedefleriyle hareket etmektedir. Sorumluluk bilincine sahip şirket, çalışanları ile bir bütün olarak hareket etmektedir. Yaratıcılığı teşvik eden yönetim anlayışı ile sıkça eğitimler düzenleyen şirket kalitesini arttırmaktadır. Kalite ve güven veren projeler ile sektörde iddialı bir yer edinmiştir.

Modern, yenilikçi ve verimli çalışma prensibi ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışan bir şirket. Roya her projesinde müşteri memnuniyetinin %100 olarak sağlanması için çalışmaktadır. Kaliteli ve sektörde öncü projeler ile dikkat çeken şirket Roya Yapı adı ile güven inşa etmektedir. Her geçen gün gelişimini sürdüren şirket, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir.

Dinamik, genç ve gelişime açık bir ekip ile faaliyetlerini sürdüren Roya, çevreci bir şirkettir. Projelerinde doğaya dokunan, doğa ile uyum içerisinde olan bir mimari anlayışa sahiptir. Geleceğe eşsiz eserler bırakarak, geleceği inşa etme hedefine sahiptir. Roya Yapı başladığı her projesinde güvenlik içerisinde, optimum çözümlere sahip, verimli ve zamanında teslim bir şekilde çalışma yürütmektedir. Bu sayede müşterileri ve iş ortakları ile sıkı bağlar kurmaktadır.

Farklılıklar yaratmak, yaratıcılığı maksimum seviyede tutmak için çalışan Roya Yapı, bu anlamda eşsiz bir tasarım anlayışına sahiptir. Verim odaklı projeleri ile hayatınızı güzelleştiren, kullanışlı ve uygun fiyatlı projelere imza atmaktadır. Aşırı maliyetlere sahip olan projelerden ise insana dokunan projeler ortaya koymaktadır. Taleplere göre hareket ederek, en verimli çalışmaları ortaya koymak için kendisini geliştirmektedir.

Roya Yapı Projeleri

Tamamlanan Projeler

  • Mutlu Apartmanı
  • Asel İş Merkezi

Satıştaki Projeler

Gelecek Projeler

  • Roya Rosa

Roya Yapı İletişim Bilgileri

Website : http://www.royayapi.com.tr/
Telefon : 0 216 384 2012

Adres : Çamlık Mah. Cengaver Sok. No: 15/1 Ümraniye/İst.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ofis Projeleri © 2021